niedziela, 19 października 2014

W trakcie..;)

Aktualnie pracuję nad kolejnym już sweterkiem z koła. Tym razem z włóczki Warmińska jesień z dodatkiem szarej czterdziestki. 5 komentarzy:

 1. Pani Iwono! Sweterek cudo i koniecznie muszę mieć taki sam. Bardzo podoba mi się zestawienie kolorów. Proszę tylko jeszcze zdradzić ile muszę kupić włóczki na rozmiar S. Będę bardzo wdzięczna. Maria

  OdpowiedzUsuń
 2. Warmińskiej jesieni około 210 metrów plus 4 motki czterdziestki

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję! Próbowałam już rozpoczynać z inną wełenką. Jestem załamana! To jakiś koszmar! Początek tego sweterka jest trudny, ale jestem twardziel i dam radę. Zdradzi mi Pani na jakich drutach zacząć? Próbowałam na pończoszniczych dwójkach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam. ;-)
  Oczywiście zaczynam na 5 drutach pończoszniczych i sam początek nie jest łatwy, trzeba troszkę cierpliwości. Nabieram 8 oczek i rozkładam je na 4 druty przerabiam i dodaje w nastepnym rzędzie 8 oczek kolejny przerabiamy i znowu dodajemy 8 oczek i tak powtarzamy czynność dodajac 8 oczek co drugi rząd. powodzenia i wytrwałości. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze jedno pytanko: Tej warmińskiej jesieni(tego koloru już nie ma, ale wyszukałam podobny w innym sklepie) była pojedyncza czy podwójna nitka? Przepraszam, że tak ciągle dopytuję, ale jeden kołowiec się robi, drugi w planach, a to wszystko przez Panią:)

   Usuń